Oferta

WITAMY SERDECZNIE!

Nasze gospodarstwo "Agroturystyka Pod Lipą" oferuje Państwu wynajem pięciu domków letniskowych, oraz jednego domu wakacyjnego całorocznego. Dwa domki letniskowe oraz dom całoroczny umiejscowione są przy samej plaży a trzy nad łowiskiem. Domki są 4-ro i 6-cio osobowe, istnieje oczywiście możliwość przyjęcia większej ilości osób po wcześniejszym uzgodnieniu. W każdym domku są dwa pokoje, łazienka, TV oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Dom całoroczny ogrzewany zimą jest kominkiem a latem chłodzony klimatyzacją. Domki są od siebie oddalone dlatego też nie ma problemu, aby przywieść ze sobą zwierzęta domowe. W ogrodzie stoi grill murowany, jest miejsce na ognisko, a przed niespodziewanym deszczem ochroni Państwa drewniana altana. Przed każdym z domków stoi duży stół z ławeczkami dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się jedzeniem posiłków na świeżym powietrzu.

Jesteśmy ekologicznym gospodarstwem agroturystycznym, daleko nam do wielkomiejskiego szumu i zanieczyszczeń. Jest możliwość kupienia świeżego swojskiego chleba, serów, swojskie wyroby mięsne oraz jaja od ekologicznych kur.

Dla dzieci na terenie agroturystyki znajdują się: trampolina, boisko, piaskownica, huśtawki, hamaki, plac wspinaczkowy i wiele wolnej przestrzeni do innych aktywności na świeżym powietrzu.

Dla wędkarzy mamy dwie propozycje. Jedna z nich to jezioro na którym mamy dwa prywatne pomosty. Druga propozycja to własne łowisko które znajduje się 100 metrów od domków. Odpłatnie można tu złapać karpia, amury, tołpygi, karasie złote, jesiotry, płocie oraz leszcze. Mamy swoje łódki i sprzęt wędkarski z których można korzystać bez żadnych opłat.

Dla aktywnych urlopowiczów wyznaczone są także trasy piesze i rowerowe. W pobliżu naszej agroturystyki znajduje się stajnia gdzie można pojeździć konno z instruktorem lub bez. Jest też w odległości 18 km KURZA GÓRA, gdzie można poszusować na nartach.

Tu naprawdę można doświadczyć ciszy i spokoju. Na wielokilometrowych trasach często nie spotka się żywej duszy. Szczególnie malowniczo wiją się szlaki rowerowe.

Cennik:

Sezon wysoki (maj - wrzesień)

-domki nad łowiskiem - 180zł
-domki holenderskie nad jeziorem - 200 zł
-dom całoroczny - 350 zł

Poza sezonem ceny ustalane są telefonicznie w zależności od ilości osób i długości pobytu.

Istnieje możliwość wyżywienia do uzgodnienia telefonicznie.

Więcej informacji oraz zdjęć o naszej agroturystyce znajdą Państwo na stronie www.agropodlipa.pl
ZAPRASZAMY!

Dodatkowe Informacje

Na terenie obiektu:
 • możliwość wyżywienia
 • miejsce na grilla
 • parking
 • internet
 • plac zabaw dla dzieci
Wyposażenie pokoi:
 • łazienka
 • TV
 • sprzęt plażowy
 • lodówka
 • czajnik
 • aneks kuchenny

Pogoda

Pogoda Nowe Miasto Lubawskie na dziś: 27-10-2021

pogoda
Noc: 23:00 - 05:00 Temperatura: 7 10 °C
pogoda
Rano: 05:00 - 11:00 Temperatura: 6 8 °C
pogoda
Dzień: 11:00 - 17:00 Temperatura: 6 13 °C
pogoda
Wieczór: 17:00 - 23:00 Temperatura: 11 13 °C